זהר אופניים חשמליים, ייבוא שיווק ושירות, מנוהל על ידי זוהר ברון. העסק מביא לישראל את בשורת האופניים החשמליות חוויית נסיעה ידידותית לסביבה, חסכונית, מהנה וחדשנית.
 
האופניים החשמליים מיועדים הן לבני נוער והן למבוגרים, מכיוון שאין צורך ברישיון נהיגה כדי לרכב עליהן. האופניים החשמליים מצוידים במצבר ליתיום, הנטען בקלות על ידי חיבור לשקע חשמל רגיל. פשוט מחברים את האופניים לשקע החשמל בלילה, ולמחרת ניתן להשתמש בהם לכל אורך היום. אי לכך האופניים החשמליות מהווים חלופה בלתי מזהמת ונוחה לאופנוע.
 
אופניים חשמליים הם הדרך הקלה לניידות בעיר ובשכונה. בניגוד לרכבים, אופניים חשמליים חוסכות לכם הוצאות רכב כגון טסט, ביטוח ודלק יקר. יתרה מזאת, אופניים חשמליים פוטרים אתכם מכאב הראש של עמידה בפקקים וחיפושי חנייה ארוכים ומתישים בעיר. האופניים ניתנים לקיפול, באופן המאפשר להכניס אותם בקלות לתא המטען של הרכב בשעת הצורך. כמו כן הינם קלי משקל, כך שניתן לשאת אותם ללא מאמץ ולהעלות אותם גם לרכבת או לאוטובוס.
 
האופניים החשמליים המיובאים ומשווקים על ידי זהר אופניים חשמליים מאושרים על ידי משרד התחבורה, ומלווים באחריות. העסק מסייע בהתאמת אופניים חשמליים לכל לקוח, ואף מציע אפשרות של התקנת מערכת חשמלית באופניים רגילים. דגמים מובילים: ZR-BIKE , לונגוויז (longwise).
 
במקום מושבנו ברחוב כנרת 6 א.ת בני ברק (צמוד לב.ס.ר 3),  ניתן להתרשם מתצוגה של אופניים חשמליות. בואו לראות את העתיד של התחבורה העירונית הנוחה והירוקה!