הספקנו להבחין שכמו בשוק הרכבים ושאר כלי התחבורה קיימים דגמים רבים ומגוונים גם כשמדובר על תחום האופניים החשמליות. מעבר להיבטים חשובים – טכניים ומכאנים הקשורים לאופניים שבעבורם על הלקוח לשים את הדגש כשהוא פונה לרכוש לעצמו זוג חדש, חשובה במדיה ניכרת ללקוחות רבים גם המראה של האופניים – הן מבחינות הצורה וכמובן הצבע.
צבע האופנייםעבור רבים מהווה גורם פחות משמעותי וניתן לנחש שעבור רבים מהלקוחות המגיעים לרכושלעצמם אופניים חשמליות הצבע לא יהווה גורם מכריע בקביעת הסוג אותו ירכשו. כמובדגמים רבים בשוק הרכב, הצבעים הבולטים בשוק האופניים החשמליות יהיו שחור ואפורלרוב. מעבר לכך, החברות המייצרות אופניים חשמליות יודעות לתת מענה ומציעות את אותםדגמי אופניים גם בצבעים נוספים. כאלו שפונים לאוכלוסייה שצבע כזו או אחר תמשוך אתעיניהם בבואם לרכוש לעצמם זוג. בין אם מדובר בצבעים חמים של טבע (חום, חאקי, ירוק)ובין אם צבעים בעלי גוון נשי של אדום ואף ורוד.
לצפייה במגוון דגמי אופניים חשמליות למכירה לחצו כאן!
674

מחקרים רביםכיום מצביעים שצבעים מסוימים הם צבעים מגדריים ומקורם עוד בילדות כשהצבע הורודמהווה צבע מובהק עבור ילדות ונשים. פרופ' ג'ודי דלוץ'חקרה בנושא והגיע למספר תובנות סביבהעדפה של צבעים בקרב ילדים ואיך הדבר משפיע בעתיד. במסגרת מחקרה טענה דלוץ' ש"עד גיל שלוש בנים ובנות הראוהעדפה מועטה מאוד לוורוד או לכחול. אבל בגיל ארבע התחיל שינוי עצום אצל שניהם:בנות הראו העדפה לוורוד, ובנים הראו סלידה מוורוד והעדפה לכחול. אנחנו מעריכותשהשינויים הללו, שקשורים בגיל, נובעים מסיבות תרבותיות וחברתיות. הורים מדכאיםבאופן פעיל כל משיכה של בנים לוורוד, אבל לא של בנות. ובמקביל, רבים – אף שלא כולם- מעודדים בנות לבחור בוורוד, ושוק הצעצועים, הבגדים והמוצרים לילדים נותן לזהתמיכה עצומה".
יש ואכן אופנייםחשמליות ורודות ימצאו דרכן לרוב משרתות נשים רבות. צבע זה על אופניים ימצא יותרנוח ונעים בידי לקוחות נשים. הרי מי לא זוכרת עצמה בגיל קטן יותר זוכה בזוג אופנייםראשונות וחדשות בצבע כה בולט ובוהק של ורוד הזוהר למרחקים?