למעבר לגלריית הדגמים של האופניים החשמליות לחץ כאן!
דגם חדש של אופניים חשמליות מתקפלות – ZR BIKE, המרצדס של האופניים החשמליות.

143

למעבר למפרט אופני ZR לחץ כאן!

ידוע שנים רבות שאופניים הן אמצעי תחבורה נהדר עם מספר רב של יתרונות. עם השנים טכנולוגיית בניית אופניים עלתה והשתדרגה למקומות בהן באפשרותינו לרכוש אופנים עם מאפיינים כאלו ואחרים שיכולים הם להתאים לצרכינו, בן אם מדובר באופניים לשטח או לעיר, פרמטר של נוחות, אופניים עם הילוכים, אופניים לרכיבת ספורט ועוד.
בשנים האחרונות פותחו בשוק האופניים דגמים של אופניים חשמליות מתקפלות. לאלו הוצמדו אלמנטים של נוחות, עלויות נמוכות ואחסון קל. הידיעה של רבים שנסיעה באופניים חשמליות מתקפלות ידידותית היא לסביבה היא נדבך נוסך אצל רבים בבחירה של אופניים על פני רכב כשמדובר בנסיעות קצרות בתוך העיר.
350
בעת רכישת אופניים חשמליות מתקפלות נרצה לבחון מספר מאפיינים שיביאו אותנו לבחור באופניים שיתאימו התאמה מקיפה ויעילה עבור צרכינו. חלק מן המאפיינים הם:
משקל האופניים: לאלו הבאים לרכוש אופניים חשמליות מתקפלות שאותם הם מאכסנים בדירתם, אשר דורשת עלייה ברגל של מספר קולות רצוי כמובן לבחון לעומק את נושא המשקל. בכללו, אופניים חשמליות מתקפלות קלות יותר ונוחות יותר לנשיאה מאופניים רגילות. עם זאת, אלו הרוצים ביתר נוחות, מומלץ מבחינתם לחפש את השילוב של אופניים חשמליות מתקפלות קלות יותר עם כל שאר הפרמטרים החשובים ובכך לאפשר נסיעה אופטימלית ואף יכולת להתמודד עם משקל האופניים בעת סיום הנסיעה והרמתן לאיחסון בדירה.
מרחק נסיעה: מתקשר לאורך הסוללה הנטענת. סולת 36V תגיע לאורך נסיעה גבוה יותר ב-10-15 ק"מ לעומת סוללת 24V, כשסוללה זו מגיעה למרחק מקסימלי של 25 ק"מ עד שתדרש בה שוב טעינה. אורך החיים של הסוללות באופניים חשמליות מתקפלות הוא ארוך בכללו לכן מומלץ להשקיע בסוללה חזקה ומהימנה שתחסוך רכישה נוספת בעתיד.
גודל הגלגלים: ידוע שלהיקף הגלגלים השפעה ישירה על איכות הנסיעה. מעבר להיקף ובשילוב עם בולמי זעזועים איכותי מגיעות רוב האופניים החשמליות המתקפלות בקוטר של 20" שהוא הסביר והמקובל לבלימת זעזועים.
קלות ומהירות קיפול: במקרה זה ככל שהאופנים החשמליות המתקפלות יהיו בעלות משקל קטן יותר כך אופן הקיפול יהיה פשוט וקל יותר. לפני רכישה של אופניים אלו יש לראות ולבדוק שאופן מלאכת הקיפול נוחה לכם והן האחיזה של האופניים כשאתם הולכים איתם. כמו כן לראות שצורת האופניים שהן מקופלות מתאימות לחלל בו אתם רוצים לאחסן אותם.